Média | Markéta Vyvlečková

MÉDIA

TYHLE SESTRY TO TÁHNOU SPOLU! SNĚMOVNA NEVYŠLA, TAK TO ZKUSÍ V MISS

14. 10. 2021

Půvabná kandidátka koalice Spolu v Moravskoslezském kraji Markéta Vyvlečková se do Poslanecké sněmovny nedostala. Jejích 2360 preferenčních hlasů ale rozhodně není špatným výsledkem s ohledem na to, že dosud ve vysoké politice nehájila žádnou funkci. Nepochybně k nim přispěla i sexy kampaň, kterou dvojnásobná maminka roztočila společně se sestrou Natálií. „Chlapi se za ní pořád otáčeli, tak jsem ji začala brát na všechny akce,“ směje se Vyvlečková. Teď se karta otočila, sestra postoupila do semifinále Miss Czech Republic a zabojuje o korunku krásy!

Více na expres.cz→

KOČKA Z KOALICE SPOLU: KRITIKA ZA KAMPAŇ V LEGÍNÁCH! CO VZKÁZALA TWITTEROVÝM PURITÁNŮM?

12. 9. 2021

Koalice Spolu schovává na dvacátém místě moravskoslezské kandidátky klenot! Je jím šestatřicetiletá ekonomka, maminka a politička Markéta Vyvlečková, která hájí barvy KDU-ČSL. Na sociální síti Twitter se teď strhla horlivá diskuze o její kampani, kdy si jeden z kritiků postěžoval, že „zařezané legíny patří spíše do nočního klubu“. Politička situaci přešla s úsměvem. „Kdybych u nás na vesnici přišla na fotbal v saku a sukni, asi by na mě koukali jako na blázna,“ řekla Expresu a promluvila i o svojí kandidatuře do Poslanecké sněmovny.

Více na expres.cz→

Z TESTOVÁNÍ VE ŠKOLÁCH SE STALA NESKUTEČNÁ ŠAŠKÁRNA

8. 9. 2021

Rozhodla jsem si založit svůj blog na iDnes a pravidelně vám psát své názory a postřehy. Prvně věřím, že vás bude bavit 😉 A ten první je na aktuální a diskutované téma - testování dětí na školách. Budu ráda, pokud si ho přečtete. A pokud se vám bude líbit, budu ráda za sdílení.

Ne, nejsem žádná biomatka, která by nechtěla své děti na covid19 testovat. Ba naopak. Očkování i testování lidí na covid19 jako způsob otevření naší společnosti jsem podporovala. Ale je neuvěřitelné, co z toho tato vláda zase udělala za šaškárnu.


Více na vyvleckova.blog.idnes.cz→

Z NEVOLITELNÉHO MÍSTA CHCE DO SNĚMOVNY. VYVLEČKOVÁ Z KDU-ČSL MÁ ZA SEBOU I MISS!

7. 8. 2021

Na takzvaně nevolitelném místě kandidátky do Poslanecké sněmovny je lidovecká politička Markéta Vyvlečková. Existuje ale spousta věcí, které vás mohou přesvědčit k tomu, abyste ji volili. Mimo jiné se zúčastnila soutěže o královnu krásy, a to poměrně úspěšně.

Více na stars24.cz→

PARK V MASARYKOVÝCH SADECH SE DOČKÁ NOVÝCH DŘEVIN

11. 7. 2021

Park v Masarykových sadech nacházející se v městské památkové zóně bude brzy pro občany i návštěvníky Českého Těšína ještě atraktivnější. Široká veřejnost a žáci základních škol v něm na podzim vysadí 60 dřevin.

Více na ehutnik.cz→

LIDOVCI PŘED VOLBAMI TASÍ TRUMF: O MÍSTO VE SNĚMOVNĚ ZABOJUJE KRÁSNÁ MARKÉTA VYVLEČKOVÁ

5. 7. 2021

Markéta Vyvlečková (35) je možná pro voliče málo známou političkou, to se ale může již brzy změnit. Rodačka z Českého Těšína totiž kandiduje do Poslanecké sněmovny za KDU-ČSL. Už teď ji přitom lidovci vnímají jako favoritku.

Více na extra.cz→

ČELILA JSEM NEVHODNÝM NARÁŽKÁM. U POLITIČEK SE ŘEŠÍ HLAVNĚ JEJICH VZHLED, NIKOLI NÁZORY, ŘÍKÁ FAVORITKA LIDOVCŮ

21. 6. 2021

Jako mladá atraktivní dáma se setkala s nepříjemnými sexuálními narážkami a lichotkami, které však vždy odrazila. Lidovecká kandidátka do Poslanecké sněmovny za Moravskoslezský kraj Markéta Vyvlečková jakékoli násilí či obtěžování odsuzuje. „Doma jsme byly se sestrami vychovávány, abychom si nevhodné chování nikdy nenechaly líbit. Rovněž mně vadí, jak velké pozornosti jsou v politice vystaveny ženy. Mám pocit, že lidi více než jejich názory zajímá, jak vypadají a zda o víkendech vaří. Absolutně jsou nepřípustné i vulgarity a výhrůžky, kterým dámy na vysokých postech čelí,“ říká v rozhovoru pro EuroZprávy.cz Markéta Vyvlečková.

Více na eurozpravy.cz→